Про компанію

Шановні пані та панове!

Товариство «АВ Сплав» засновано 07 травня 1999 року. Штат співробітників майже 50 чоловік. Багаторічний досвід роботи на ринку України дозволив нам створити виробництво по виготовленню, встановленню та сервісу кузовів-фургонів на вантажні автомобілі. Ми виготовляємо та ремонтуємо фургони різних видів – тентова ні, промтоварні, ізотермічні, спеціалізовані фургони для перевезення текстилю, води, хліба, м’яса, спец кузова для транспортування коней та багато інших. Нам, як виробнику, присвоєно міжнародний код виробників фургонів для спеціалізованих фургонів.

Вся продукція та технічні умови мають відповідний сертифікат інституту сертифікації. Звернувшись до нас, ви завжди можете замовити типові проекти кузовів-фургонів на вантажні авто або принести свою ідею виробу, інше розробляємо ми, проводимо необхідні узгодження.

З самого початку своєї діяльності ми також спеціалізуємось на виготовлення та ремонті тентів та каркасів на автомобілі, нанесенні любої реклами на ці вироби, виробництві великих тентових конструкцій виробничого використання (мийки, палатки, накриття та ін.)

Запрошуємо Вас до співробітництва!

Бортові-тентовані
кузова-фургони
Промтоварні
кузова-фургони
Ізотермічні
кузова-фургони